Taani disainikultuur koos ProDesign´i prillidega

Taani prillidetootja firma ProDesign asutati 1973.aastal, aga tänapäeval on see totaalselt erinev sellest, millele tol ajal alus pandi. Alates 2000. aastal toimunud totaalsest restruktureerimisest on  kardinaalselt muutunud nii disaini filosoofia kui ka firma põhiväärtused ja identiteet, seega on otseseid võrdlusi teha keeruline.

Nooruslik ja kogemustega

Tänapäeva on ProDesign ambitsioonikas firma, mis rajab endale maailmaturul üha kasvavat positsiooni ning seda läbi oma võime kiirelt ära tunda ja omaks võtta uuemaid trende. Firma peakontor asub Taanis ning harukontorid Hamburgis, Bilbao´s, Lille´s, Leeds´is ja San Franciscos.

Läbi oma üle terve maailma ulatuva edasimüüjate võrgu abiga toob ProDesign inimestele kätte Taani prillikandmise kultuuri ja disaini põhilise stiili ning annab sellega ka globaalsele prillide turule edasi Taani elukvaliteedi sisu. Oma 30-aastase kogemuse ja nüüdseks juba tuhandetesse ulatuva kliendibaasiga ühendab ProDesign endas nii kogenud ja hästitoimivat prillidetootjat kui ka (ja seda eriti peale 2000. aasta restruktureerimist) modernset ja nooruslikku suurkorporatsiooni.

Taani disainikultuur koos prillidega edasi üle kogu maailma

ProDesign´i uus logo rõhutab seda, mida firma peab tähtsaks – nimelt Taani disainipärandi edasiandmist firma toodete kujundamisel. On ju Taani disainikultuur, eriti Taani mööblidisain, tuntud üle kogu maailma. Inimesed imetlevad selle puhtaid selgeid jooni, kestvat kõrget kvaliteeti ja unikaalset võimet kombineerida vormide kergust toodete hea funktsionaalsusega. Ka ProDesign rõhutab neid elemente oma prillide kollektsioonides, et luua kujundus, mis on eksimatult iseloomulik Taani disainikultuurile.

Vaata ProDesign´i 2015. aasta kevade lookbook´i SIIN.