5 olulist põhjust miks kasutada nõudepesumasinat

Nõudepesumasin oli alles hiljuti veel luksuskaup, mida igaüks endale lubada ei saanud. Perenaised ihaldasid endale seda imeasja, mis lubas neile samal ajal vaba aega ja puhtaid nõusid. Unistused on tänapäeval saanud igapäevaseks reaalsuseks, sest nüüd on nõudepesumasin sama loomulik nagu pesumasin või tolmuimeja meie kodudes.

1. Puhtus ilma kahjulike mikroobideta

Kas te juba teadsite, et köögis on rohkem mikroobe, kui näiteks teie vannitoas? Käsitsi pestes on väga raske saavutada halbade mikroobideta puhtust toidunõudel, sest selleks oleks vaja vähemalt 60 kraadises kuumas vees neid pesta või loputada. Nõudepesumasinatel on aga sellise kuumuse saavutamine lihtne ülesanne ja nõud saavad ideaalselt puhtaks. 

Kraanikausis pesete te kindlasti ka juurvilju, puuvilju või kala jne. Või kes teab, mis seal kraanikausis veel pesus on käinud. Need kõik jätavad maha erinevaid baktereid, mida te oma sööginõudele suure tõenäosusega ei taha. Samuti muudavad kraanikaussi kuhjatud nõud köögis korra hoidmise tüütuks tegevuseks. Siin on teile jälle suureks abiks nõudepesumasin, kuhu saate nõud kohe peale söömist asetada, et ei tekiks saastet ja mikroobide paljunemist kraanikausis. See on väga oluline, sest pesumasin teeb suurepärase töö teie tervise heaks ja köögis valitseb kord ning puhtus.

2. Teie käed kiidavad teid

Vesi ja pesuained muudavad käenaha karedaks ja kuivaks. Eriti kui teil on suur pere, või kui armastate teha põnevaid sööke ja jooke, mille valmistamise käigus kasutate erinevaid potte, panne, kausse ja hunnikute viisi taldrikuid. Kõigi nende igapäevane pesemine jätab kahjuks jälje teie nahale. Paljud inimesed ei kannata pesuaineid, mis võivad tekitada tundlikkust või allergiat. Halvimal juhul võib nahk muutuda isegi punetavaks ja haavandiliseks. Mõningal juhul võivad abiks olla kummikindad, aga ka need ei pruugi sobida kõigile. Kasutades nõudepesumasinat, kaovad teil sellised mured täielikult. Nautike oma pehmet käenahka, korrastatud küüsi ja head enesetunnet, samal ajal kui nõudehunnikud saavad kvaliteetselt pestud.

3. Te saate olla keskkonnasõbralik

See tundub üllatav, kuidas saab mõnda masinat kasutades olla keskkonnasõbralik. Aga nii see on.

On inimesi, kes arvavad, et käsitsi nõude pesemine on energia- ja vee säästlikum, sest võib tunduda, et masinad on ju mõõtmetelt suured ja tundub, et need neelavad tohutult vett ja elektrit. Õnneks nii see ei ole. Kaasaegsed nõudepesumasinad on väga veesäästlikud ja hoiavad elektrikulu miinimumis. Vett kasutatakse maksimaalse tulemuse saavutamiseks just nii palju, kui vaja ja mitte grammigi rohkem.

Tulemuseks olete teie keskkonnasõber, kes hoolib loodusest ja boonuseks on igakuised madalad elektriarved. Tasub kindlasti proovida!

4. Külalised pakuvad teile alati rõõmu

Külaliste saabumine toob rõõmu, kuid hiljem koristus ja käsitsi nõudepesu on paras peavalu. Kuidas teha nii, et ka pärast külaliste lahkumist jääte nautima koosveedetud aja rõõmusid ja vestluste ilu ning lihtsalt puhata? Mõelge ise, kui teid ootaks ees suur kuhi musti nõusid, mis ei mahu kraanikaussi ja kappidele äragi.

Parim lahendus on kasutada nõudepesumasinat, kuhu saate kohe pärast pidu nõud sisse asetada. Vaja läheb vaid paari nupuvajatust, et panna masin teie asemel tööd tegema või programmeerida see ajaliselt teile sobilikuks hetkeks nõud puhtaks pesema. Suurepärane on hommikul ärgata ja astuda kööki, mis särab puhtusest ja teha värsket kohvi äsja pestud tassi ning nautida algavat päeva.

5. Asendage liigne stress vaba ajaga

Kindlasti ei ole mõnus peale pikka tööpäeva jõuda koju, kus köögis kraanikausis ootavad teid mustad nõud. Mõte puhkusest või vabast ajast oma laste või lemmikloomade seltsis jääb kiirelt tahaplaanile. Selline vaatepilt tõstab stressitaset ja käsitsi nõudepesu kurnab teid nii vaimselt, kui ka füüsiliselt, tekitades süütunnet või isegi piinlikkust.

Nõudepesumasina kasutusele võtmine toob suurt leevendust teie igapäevaellu. Teil jääb hulganisti vaba aega tegeleda oma hobide ja perega, mis hoiavad teie meeleolu just õigel tasemel. Te ei pea kunagi enam tundma piinlikkust või süütunnet, et te ei saa hakkama. Näete, kuidas kõik teie lähedased hindavad teid ja teie tegemisi, sest oma vaba aja saate veeta just nendega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.